SKŁAD BUDOWLANY GRAMET HURTOWNIA BUDOWLANA

Skład budowlany

GRAMET – Hurtownia budowlana

Firma GRAMET z siedzibą w Czarnej koło Wołomin została założona w 1991 roku przez Mieczysława Rembelskiego. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się głównie sprzedażą w zakresie „ciężkiej budowlanki” (cegły suporex, cement, wapno) oraz transportem. Przez lata rozszerzyliśmy sprzedaż o materiały wykończeniowe, artykuły hydrauliczne, artykuły elektryczne, docieplenia, tynki, elewacje oraz wiele innych.

Na przestrzeni 29 lat naszej działalności poprzez ciężką pracę, uczciwość, rzetelność oraz bogate doświadczenie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

W 2019 roku firma GRAMET przeszła reorganizację. Założyciel przekazał firmę swoim synom Arturowi Rembelskiemu i Adamowi Rembelskiemu. Tak powstały firmy GRAMET oraz Easy House.

Przedsiębiorstwo Gramet kontynuując dotychczasową tradycję zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych oraz transportem.

Firma Easy House specjalizuje się w budowie domów, działalności deweloperskiej oraz świadczy usługi geodezyjne.

W ciągu lat działalności zdobyliśmy rzesze zadowolonych klientów oraz zbudowaliśmy tysiące domów, co pozwala nam świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Doświadczenie

Ponad 29 lat doświadczenia zaowocowało bogatym doświadczeniem oraz zaufaniem wielu klientów, którzy wciąż do nas powracają.

Atrakcyjne ceny

Dbamy o naszych klientów starając się utrzymywać najlepsze ceny oraz gwarantując odpowiednie rabaty i zniżki dla naszych stałych odbiorców.

Łatwy dojazd

Siedziba firmy mieści się w Czarnej koło Wołomina. Gramet znajduje się w dogodnej lokalizacji dla wszystkich w promieniu do 30km.

Profesjonalne doradztwo

Każdy produkt przed wprowadzeniem do naszego składu dokładnie sprawdzamy, dzięki czemu możemy gwarantować profesjonalne doradztwo.

Szeroki asortyment

Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy asortyment i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie aby służyć naszym klientom fachowym wsparciem.

Usługi

Wybór odpowiedniego materiału to dopiero połowa sukcesu. Drugą stanowi odpowiedni transport, który gwarantuje GRAMET.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

+48 (22) 787 42 75